• DUYURU

1. Forum'a giri yapt覺覺n覺z halde konular覺 g繹remiyorsan覺z Profil Alan覺n覺zdaki eksiklileri tamamlaman覺z gerekmektedir.

Ayr覺ca Browser覺n覺zdan Ge癟mii ve erezleri muhakkak online olmadan 繹nce bir kereliine temizleyin..

Profilinizi G羹ncellemek i癟in BURAYI TIKLAYIN

.

• Amat繹rbal覺k癟覺 zel Arama Motoru
    Sayfa 3 de 3 BirinciBirinci 123
    G繹sterilen Sonu癟lar 21 to 27 of 27
      Vip Uzun_ahmet's Avatar
      ye No..........: 3579
      襤sim...............: Ahmet Kanmaz
      Kan Grubu.....: A RH(+)
      Meslek...........: Emekli
      ehir..............: 26 Eskiehir
      Kat覺lma Tarihi
      26-03-2008
      Ya.................
      53
      Mesajlar.........
      8,397

Standart ?lgi: Z?pk?n i蓾n 霵eri. (yard?m)

Al覺nt覺 Orjinal G繹nderi : alabalikci Mesaj覺 G繹r羹nt羹le
      bu ne sacma seyler herkes baska formda ne yazmilmissa aynisini kopyala yapistir yazmis.bilgilerde dahil.arastiran biri zaten bu bilgileri rahatca bulur.

malzeme alacak alan arkadas sudaysa suda denizde ise denizde malzemeyi deneyerek kendine en uygun olani alsin.yok snorkel valfli olmasin mis falan paletlerde depar paleti felan....
      birde zipkin alacaksan malzeme ne kadar iyi ise okadar verim demektir.birkere al iyisini al.ahsap zipkin mesela
      kiyi zipkinciligi yapacaksanda dipde de avlanacaksan arkadaslarin dedigi gibi tek dalma.
      rast gele
      Sayin alabalikci avci bey, oncelikle hosgeldiniz.

Size nacizane bir sey sormak istiyorum takma adiniza bakilirsa bir alabalik avcisi oldugunuz anlasiliyor lakin sizin ilk mesajiniz Zipkin icin oneri bolumune ve zipkinlarla ilgili konuya yaptiginiz hos olmayan bir aciklama ne ayak bastan kendinizi bir tanitin isterseniz sonrada yorumlara gecelim..
      Keyif deildir yaam覺 deerli k覺lan, Yaamd覺r keyif almay覺 g羹zel k覺lan..

Gold ye bucal覺's Avatar
      ye No..........: 2181
      ehir..............: 01 Adana
      Kat覺lma Tarihi
      24-04-2007
      Ya.................
      43
      Mesajlar.........
      2,654

Burhan umarin Serkan ve Ahmet abinin yazdiklarini dikkate alirsin. Bicaksiz dalma.. yerli mali yurdun mali free sub 120 lik ahsabi tavsiye ederim. 4 yildir kullaniyorum gayet iyi ve saglam.
      T羹rk'e kefen giydirmek hangi itin haddine!!!!

NE MUTLU TRKM D襤YENE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kay覺tl覺 Kullan覺c覺
      ye No..........: 6952
      ehir..............: 01 Adana
      Kat覺lma Tarihi
      27-07-2011
      Mesajlar.........
      2

Al覺nt覺 Orjinal G繹nderi : Uzun_ahmet Mesaj覺 G繹r羹nt羹le
      Sayin alabalikci avci bey, oncelikle hosgeldiniz.

Size nacizane bir sey sormak istiyorum takma adiniza bakilirsa bir alabalik avcisi oldugunuz anlasiliyor lakin sizin ilk mesajiniz Zipkin icin oneri bolumune ve zipkinlarla ilgili konuya yaptiginiz hos olmayan bir aciklama ne ayak bastan kendinizi bir tanitin isterseniz sonrada yorumlara gecelim..
      ben ayni zamanda zipkin avcisiyim.
      forumda paylasilan bilgiler guzel ama cok bi iddam yoktur.15-16 senelik dalis mazim var ama ben hala daldigimda yeni seyler ogreniyorum.ogrenmede sinir yok.
      uzun ahmet bey bence sizinde ogreneceginiz cok sey var...meselami: kibar bi uyarinin ardindan "ne ayaksin sen" demeye calisir bi ifade tamamlayici olmamis.
      bu arada bu formda kimin ne oldugunun garantisini verecek bi arkadas varmi.

Vip HA襤M77's Avatar
      ye No..........: 4987
      襤sim...............: Haim
      ehir..............: 77 Yalova
      Kat覺lma Tarihi
      15-09-2009
      Ya.................
      53
      Mesajlar.........
      7,984

forumda paylasilan bilgiler guzel ama cok bi iddam yoktur.15-16 senelik dalis mazim var ama ben hala daldigimda yeni seyler ogreniyorum.ogrenmede sinir yok.
      uzun ahmet bey bence sizinde ogreneceginiz cok sey var...meselami: kibar bi uyarinin ardindan "ne ayaksin sen" demeye calisir bi ifade tamamlayici olmamis.
      Zahmet edip forumu incelersen sanalda olmayip gercek hayattada devam eden dostluklarin fotolarinida bulursun. Ben garanti veririm.

Kay覺tl覺 Kullan覺c覺 hus213's Avatar
      ye No..........: 7023
      Kat覺lma Tarihi
      16-08-2011
      Ya.................
      72
      Mesajlar.........
      2,488

琄ce hos geldin.Zaman icinde bu yazdiginin ne kadar buyuk bir hata oldugunu anladigin zaman insallah siteye degil ''KEND?;KEND?NE 鄇軩ECE??NDEN ??MD?DEN EM?N?M'' Tekrar hos geldin cok,cok guzel bir yere geldigini zamanla anliyacaksin.

Co-Administrator Lakerda's Avatar
      ye No..........: 2272
      襤sim...............: Mehmet
      Kan Grubu.....: O RH(+)
      ehir..............: 77 Yalova
      Kat覺lma Tarihi
      13-05-2007
      Ya.................
      68
      Mesajlar.........
      8,486

bu ne sacma seyler herkes baska formda ne yazmilmissa aynisini kopyala yapistir yazmis.bilgilerde dahil.arastiran biri zaten bu bilgileri rahatca bulur.

malzeme alacak alan arkadas sudaysa suda denizde ise denizde malzemeyi deneyerek kendine en uygun olani alsin.yok snorkel valfli olmasin mis falan paletlerde depar paleti felan....
      birde zipkin alacaksan malzeme ne kadar iyi ise okadar verim demektir.birkere al iyisini al.ahsap zipkin mesela
      kiyi zipkinciligi yapacaksanda dipde de avlanacaksan arkadaslarin dedigi gibi tek dalma.
      rast gele
      Sayin ''alabalikci'' (Adinizi bile paylasmadiginiza gore boyle hitap etmek zorunda kaldim) ; yardim isteyen bir uyemize iyi niyetle yapilan ogutlere ''sacma'' diyeceginize - ustelik forumumuzdaki ilk mesajinizda - sizin ogutlerinizi eklemenizi beklerdik.鈤telik sizin tavsiyeniz ''deneme'' uzerine..Hangi tedarikci ''al bu zipkinlari dene kendine uygun olani sec begenmediklerini getir'' der !!
      Ama bu tavsiyenize saygisizlik olmasin diye ''sacma'' demeyecegim zira forum kurallarimiz buna izin vermiyor..
      Forumumuzda her turlu paylasim oncelikle karsilikli saygi cercevesinde yapilmalidir..
      Son d羹zenleme Lakerda taraf覺ndan 24-12-2011 23:06 de yap覺ld覺..

Kay覺tl覺 Kullan覺c覺 MET?N16's Avatar
      ye No..........: 9002
      Kat覺lma Tarihi
      24-01-2013
      Ya.................
      55
      Mesajlar.........
      8

Al覺nt覺 Orjinal G繹nderi : MaVrUsGiL Mesaj覺 G繹r羹nt羹le
      Burhanim anladigim kadari ile benim gibi kiyilari tarayacaksin bende kendi tecrubelerimi aktarayim. Abicim bir kere ucuz mal alacagin icin
      1) 90 liktan kesinlikle kisa olmasin mumkunse 120 lik al.
      2) Yok 3lu seytan ucmus bilmem ne uzak dur sakin bos yere alma.
      3) Uc olarak sisin ucuna tam oturacak ve sisten kalin olmayacak bir uc al. En az iki adet.
      4) Paletin fazla uzun olmasina gerek yok sen dibede girmeyeceksin ve baligida kovalamayacaksin (kovalamaya kalkma kalkarsan kefallerin o gunki geyigi sen olursun )
      5) Gozlugun kesinlikle cam olsun cercevesinin kaucuk olmasina ozen goster.
      6) Snooker ini alirken valfli falan alma kendi kendini bogarsin. Agiz kismi seffaf plasiten olsun buda sagligin icindi.
      7) En onemlisi; birtane ince ege al cunki kayalara zirt pirt cakacagin icin her anda demirci
      bulamiyacagina gore ucunu sivri tutarsin ve kaza ara gelen baliga vurup girmedigini gorup
      kafayi siyirmazsin.
      Aldiktan sonrada nasil avlanirim diye bir konu ac orayada yine amatorce olan bilgilerimi sana aktaririm.
      guzel bilgiler tesekkurler

Sayfa 3 de 3 BirinciBirinci 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)