• DUYURU

1. Forum'a giri┼č yapt─▒─č─▒n─▒z halde konular─▒ g├Âremiyorsan─▒z Profil Alan─▒n─▒zdaki eksiklileri tamamlaman─▒z gerekmektedir.

Ayr─▒ca Browser─▒n─▒zdan Ge├žmi┼či ve ├çerezleri muhakkak online olmadan ├Ânce bir kereli─čine temizleyin..

Profilinizi G├╝ncellemek i├žin BURAYI TIKLAYIN

.

• Amat├Ârbal─▒k├ž─▒ ├ľzel Arama Motoru
    Sayfa 7 de 7 BirinciBirinci ... 567
    G├Âsterilen Sonu├žlar 61 to 62 of 62
      Vip bucal─▒fikret's Avatar
      ├ťye No..........: 2107
      ─░sim...............: fikret
      Kan Grubu.....: O RH(+)
      Meslek...........: emekli
      ┼×ehir..............: 35 ─░zmir
      Kat─▒lma Tarihi
      29-03-2007
      Ya┼č.................
      58
      Mesajlar.........
      16,572

Standart ?lgi: E?kina (Sciana Umbra)

Al─▒nt─▒ Orjinal G├Ânderi : yycolak Mesaj─▒ G├Âr├╝nt├╝le
      istanbulda sulunezle tutuyorlar salihcim.sanirim klasik uclu oltayla.rasgelsin kardesim.
      ?ekerim gidipte tuttunmu sulunuezle

Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
      ├ťye No..........: 10459
      ─░sim...............: ramazan
      Kan Grubu.....: O RH(+)
      Meslek...........: esnaf
      ┼×ehir..............: ?stanbul
      Kat─▒lma Tarihi
      21-08-2015
      Ya┼č.................
      46
      Mesajlar.........
      56

Standart ?lgi: E?kina (Sciana Umbra)

selam,
      eskina icin hep yemli yazmissiniz... gecenlerde avsa adasinda eskina tecrubemi paylasmistim... orada anlattigim gibi... ben gunduz 2-5 arasi, raglou 6,5 cm silikonu 4 gram jigheade takarak lrf ile epeyce eskina yakaladim... neredeyse her atista vurus vardi ve 3-4 atistan birine balik geldi... kimi 35-40 cm kimi daha kucuk... ama avsa maceramda anlattigim gibi misina dolasma sorunu yuzunden biraz keyifsizlik oldu...
      gece, yemli vb gibi anlattiginiz verileri destekleyen bir diyalog da yasamistim avsada balik restaurantinda... adam 'eskina gunduz olmaz silikona da gelmez' demisti...
      lakin teori baska pratik baska; sey gibi biraz, adam elma yiyerek kanseri yendim diyor... otorite olarak doktorlar birligi aciklama yapiyor; elma kansere iyi gelmez... iyi de vakiaya da bir bakaydin... adam sapasaglam karsinda...
      neticede biraz arastirinca bunun levrege akraba oldugunu gordum... hal boyle olunca at-cek ile de tutulmasi normal...
      yalniz tuttugum yer avsa meskun alanlarin disinda ve in-cin ses seda olmayan gercekten kayalik bir alandi...
      (zaten hayatimin avi idi hic bu kadar cok balik tutmamistim, o sebeple aklim kaldi... gidecegim bir ara tekrar... )

Sayfa 7 de 7 BirinciBirinci ... 567

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

G├Ânderi Kurallar─▒